همه داوطلبی ها

یکشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۹ - ۱۲:۲۰
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، آمریت تدارکات وزارت امور شهدا و معلولین در نظــر دارد، قـرارداد تهیه و تدارک (79) قلم قرطاسیه . . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۶ - ۸:۲۱
Background image

تهیه و تدارک (46) قلم وسایل تکنالوژی معلوماتی و رنگباب ماشین های چاپ

{آمریت تدارکات وزارت امور شهدا و معلولین} از تمام دواطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسه داوطلبی {تهیه و تدارک (46) قلم وسایل تکنالوژی معلوماتی و رنگباب ماشین های چاپ مورد ضرورت . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۱۷ - ۱۳:۵
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، آمریت تدارکات وزارت امور شهدا و معلولین در نظــر دارد، قـرارداد (تهیه و تدارک (65) قلم روغنیات و . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۱۰ - ۹:۵۶
Background image

دو قلم تیل پترول و دیزل مورد ضرورت وزارت امور شهدا و معلولین‎

آمریت تدارکات وزارت امور شهدا و معلولین از تمام دواطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسه داوطلبی مجدد پروژه {تهیه و تدارک دو قلم تیل دیزل و پترول مورد ضرورت مرکز وزارت امور شهدا و . . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۴ - ۹:۲۲
Background image

تهیه و تدارک (79) قلم قرطاسیه باب

اعلان تدارکاتی

{آمریت تدارکات وزارت امور شهدا و معلولین} از تمام دواطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسه داوطلبی {تهیه و تدارک (79) قلم قرطاسیه باب مورد ضرورت وزارت امور شهدا و . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۵:۸
Background image

اعلان تدارکاتی

آمریت تدارکات وزارت امورشهدا و معلولین} از تمام دواطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا پروسه داوطلبی {تهیه و تدارکات دو قلم تیل دیزل و پترول مورد ضرورت مرکز وزارت امورشهدا و معلولین برای . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۴/۷ - ۱۳:۵۹ کابل
Background image

اعلان داوطلبی تهیه و تدارک 17 قلم وسایل تکنالوژی معلوماتی

ریاست انستیتوت تحقیقاتی معلولین بابت سال مالی 1400

Pagination