اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۴
Background image

چهل تن معلول و یتیم از یک دوره آموزشی حرفوی چهارماهه از مرکز حمایوی یتیمان و معلولین وزارت امور شهدا و معلولین فارغ گردیدند

پروگرام آموزشی متذکره چهار ماه قبل از سوی وزارت امور شهدا و معلولین راه اندازی گردیده بود که درآن چهل تن از افراد معلول و یتیم آموزش های حرفوی خیاطی و ترمیم مبایل را به شکل مسلکی آن فرا. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۱:۱۵
Background image

کمیته باصلاحیت به منظور ترتیب طرح تشکیلاتی وزارت امور شهدا ومعلولین ایجاد گردید

کمیته مذکور که سرپرستی آن را شیخ صاحب عبدالحکیم حقانی معین امور شهدا و معلولین به عهده دارد، در ترکیب آن مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری، مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۴ - ۹:۱۲
Background image

دوصد تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از مساعدت های زمستانی مستفید گردیدند.

دوصد تن مستحق که شامل یتیمان، زنان بیوه و افراد دارای معلولیت و شماری از خانواده های بی بضاعت میشد، از سوی موسسه خیریه جمعیت کمک های انسانی (HAS) در وزارت امور شهدا و معلولین مساعدت های. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۱
Background image

وزارت امور شهدا و معلولین تفاهمنامه را به منظور ارایه مساعدت ها به یتیمان، زنان بیوه و افراد دارای معلولیت با مؤسسه خیریه (IHH) کشور ترکیه امضأ نمود

تفاهمنامه مذکور فی مابین محترم مولوی عبدالرزاق آخند معین مسلکی و تخنیکی  وزارت امور شهدا و معلولین و مجاهد کلیچ  مسؤل مؤسسه(IHH)  به امضاء رسید.

محترم مولوی عبدالرزاق آخند معین مسلکی و. . .

شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۹
Background image

هیئت با صلاحیت وزارت امور شهدا و معلولین کارکرد ها و فعالیت های ریاست مربوط این وزارت در ولایت پکتیکا را مورد بررسی همه جانبه قرار داد

محترم شیخ صاحب عبدالحکیم حقانی معین امور شهدا و معلولین که در رأس یک هیئت با صلاحیت قرار دارد، طی سفر فعالیت ها و کارکردهای ریاست امور شهدا و معلولین ولایت پکتیکا را مورد بررسی همه. . .

شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۹:۱۷
Background image

هیئت با صلاحیت وزارت امور شهدا و معلولین کارکرد ها و فعالیت های ریاست مربوط این وزارت در ولایت خوست را مورد بررسی همه جانبه قرار داد

محترم شیخ صاحب عبدالحکیم حقانی معین امور شهدا و معلولین که در رأس یک هیئت با صلاحیت قرار دارد، طی سفر فعالیت ها و کارکردهای ریاست امور شهدا و معلولین ولایت خوست را مورد بررسی همه جانبه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۴
Background image

وزارت امور شهدا و معلولین تفاهمنامه را به منظور بهبود کیفیت خدمات توانبخشی فزیکی به افراد دارای معلولیت با مؤسسه ابرار امضاء نمود

تفاهمنامه مذکورکه فی مابین سید محمد عظیم آغا رئیس پلان و هماهنگی وزارت امور شهدا و معلولین و داکتر عبدالبصیر توریالی مسؤل مؤسسه ابرار به امضاء رسید.

به اساس این تفاهمنامه قرار است. . .

شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۳
Background image

وزارت امور شهدا و معلولین تفاهمنامه را به منظور آگاهی دهی بازتوانایی معلولین با مؤسسه ابتکار اطفال توانا امضاء نمود

تفاهمنامه مذکورکه فی مابین سید محمد عظیم آغا رئیس پلان و هماهنگی وزارت امور شهدا و معلولین و جهانزیب داودزی  رئیس مؤسسه ابتکار اطفال توانا به امضاء رسید.

به اساس این تفاهمنامه قرار است. . .

شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳
Background image

سرپرست وزارت امور شهدا ومعلولین با هیئت اتحادیه جهانی علمای اسلام ملاقات نمود

محترم ملا عبدالمجید اخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین شماری از علمای کشور های مصر، لیبیا، سودان و فلسطین را در  دفتر کاری اش ملاقات نمود.

در جریان این ملاقات محترم مولوی عبدالرزاق. . .

Pagination