اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۱:۱۳
Background image

برنامه آموزش های فنی و حرفوی پنج ماهه برای یکصد و سی (۱۳۰) تن از ایتام و معلولین مستحق در مرکز حمایوی ورثۀ شهدا و معلولین آغاز گردید

برنامه آموزش های فنی و حرفوی در بخش های ترمیم مبایل، یخچال، آیرکندیشن، وسایل برقی منزل، موتر، موترسایکل، جنراتور، کمپیوتر و آموزش حرفۀ خیاطی به حمایت مالی مؤسسۀ خیریه (HHRD) برای. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۱:۱۳
Background image

بیست و پنج (۲۵) تن از ایتام و معلولین بعد از تکمیل دوره آموزش های حرفوی در ولایت کندهار فارغ گردیدند

به اثر سعی و تلاش مسؤلین ریاست امور شهدا و معلولین ولایت کندهار و با حمایت مالی مؤسسه خیریه منابع بشری، (۲۵) تن ایتام و معلولین که در دوره آموزش های حرفوی، در بخش صابون سازی و شامپوسازی. . .

شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۸ - ۱۳:۲۰
Background image

برای دو هزارو شصت و نه (۲۰۶۹) تن ایتام و خانواده های بی سرپرست کمک های عیدی توزیع گردید

این کمک های عیدی از طرف بنیاد خیریه آیت الله العظمی فیاض و به همکاری ریاست امور شهدا و معلولین ولایت باميان توزیع گردید. در ضمن برای هر فرد مبلغ ۴۰۰ افغانی پول نقد نیز پرداخت گردید.

مح. . .

شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۸ - ۱۲:۸
Background image

دوصدو پنجاه (۲۵۰) تن ایتام، زنان بیوه و معلولین در ولایت قندهار کمک دریافت نمودند

به اثر سعی و تلاش مسؤلین ریاست امور شهدا و معلولین ولایت قندهار و با حمایت مالی یک بنیاد خیریه مساعدت های که شامل (لباس مردانه و زنانه، چادر، کفش و همچنین میوه خشک عیدی) می شد، به (۲۵۰). . .

شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۸ - ۱۱:۱۳
Background image

برنامه حمایت صحی از یتیمان و معلولین طی نشستی در ریاست توانبخشی معلولین آغاز گردید

در برنامه ای که به همین منظور در ریاست توانبخشی معلولین تدویر یافته بود، در آن محترم مولوی عبدالنافع منتفع رئیس توانبخشی معلولین، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط عامه، محترم. . .

شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۸ - ۱۱:۸
Background image

برای یکصدو هشتادو سه (۱۸۳) تن یتیم در ولایت لغمان مواد غذایی توزیع گردید

ریاست امور شهدا و معلولین ولایت لغمان به همکاری مؤسسه خیریه لایف کمک های مواد غذایی که شامل آرد، برنج، روغن، شکر، لوبیا، نمک مکروني، لوبیا، دال، چای، روح افزا، خُرما و در مواد غیر. . .

شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۸ - ۱۰:۸
Background image

هیئت وزارت امور شهدا و معلولین طی سفر به ولایت غزنی با برخی از خانواده های فدایان ( استشهادیان) از نزدیک ملاقات نموده و به آنها کمک های نقدی انجام داد

هیئتی به سرپرستی مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری وزارت امور شهدا و معلولین را که محترم مولوی محمد انور برادر رئیس امور شهدا و معلولین آن ولایت و محترم مولوی محمد، آمر شهدای خاص. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۶ - ۱۴:۵۷
Background image

مراسم نهال شانی با غرس یک اصله نهال توسط وزیر امور شهدا و معلولین در این وزارت آغاز گردید

در مراسم که به پیشواز فرا رسیدن فصل بهار در صحن وزارت امور شهدا و معلولین برگزار گردیده بود، در آن محترم الحاج ملا عبدالمجید آخند وزیر امور شهدا و معلولین، محترم الحاج ملا عبدالرزاق. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۶ - ۱۳:۵۷
Background image

وزارت امور شهدا و معلولین جلسه را به منظور فعال سازی دوباره کال سنتر این وزارت با نمایندگان شرکت مخابراتی افغان بیسیم برگزار نمود

در جلسۀ که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین تدویر گردیده بود، در آن محترم مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط عامه،. . .

Pagination