اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۶ - ۱۵:۴۴
Background image

یکهزار تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از مساعدت های زمستانی مستفید گردیدند.

یکهزارتن مستحق که شامل یتیمان، زنان بیوه و افراد دارای معلولیت و شماری از خانواده های بی بضاعت می باشند، از سوی یک موسسه خیریه در وزارت امور شهدا و معلولین مساعدت های زمستانی را دریافت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۵:۳۹
Background image

معین وزارت امور شهدا و معلولین از چگونگی پروسه بایومتریک یتیمان و افراد دارای معلولیت بازدید بعمل آورد

محترم مولوی عبدالرزاق آخند معین تخنیکی و مسلکی وزارت امور شهدا و معلولین از مرکز توزیع تذکره های الکترونیکی و چگونگی  پروسه بایومتریک افراد دارای معلولیت و یتیمان در وزارت امور شهدا و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۵:۳۲
Background image

در وزارت امور شهدا و معلولین به سی تن از افراد دارای معلولیت ویلچر توزیع گردید

در برنامه که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین تدویر یافته بود به سی تن از افراد دارای معلولیت ویلچر توزیع شد. در این برنامه مولوی ثناء الله فرقانی رئیس امور خدمات اجتماعی. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۴ - ۱۱:۳
Background image

هیئت با صلاحیت وزارت امور شهدا و معلولین کارکرد ها و فعالیت های ریاست مربوط این وزارت در ولایت غور را مورد بررسی همه جانبه قرار داد

شیخ صاحب عبدالحکیم حقانی معین امور شهدا و معلولین که در رأس یک هیئت با صلاحیت قرار دارد، طی سفر فعالیت ها و کارکردهای ریاست امور شهدا و معلولین ولایت غور را مورد بررسی همه جانبه قرار. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۰ - ۱۰:۱۹
Background image

هیئت با صلاحیت وزارت امور شهدا و معلولین کارکرد ها و فعالیت های ریاست مربوط این وزارت در ولایت بادغیس را مورد بررسی همه جانبه قرار داد

شیخ صاحب عبدالحکیم حقانی معین امور شهدا و معلولین که در رأس یک هیئت با صلاحیت قرار دارد، طی سفر فعالیت ها و کارکردهای ریاست امور شهدا و معلولین ولایت بادغیس را مورد بررسی همه جانبه قرار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۴:۴۷
Background image

سر پرست وزارت امور شهدا و معلولین با شماری از بزرگان و متنفذین قوم هزاره و مسؤل مرکز آموزشی کاج ملاقات نمود

محترم ملاعبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین شماری از بزرگان و متنفذین قوم هزاره و مسؤل مرکز آموزشی کاج را در دفتر کاری خویش ملاقات نمودند. در این ملاقات مولوی محمد موسی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۸ - ۹:۴۲
Background image

هیئت با صلاحیت وزارت امور شهدا و معلولین طی سفر به ولایت فاریاب، به ولسوالی های خواجه سبز پوش و شیرین تگاب این ولایت رفته و با وارثین شهدا و معلولین از نزدیک دیدن نمود

شیخ صاحب عبدالحکیم حقانی معین امور شهدا و معلولین که در رأس یک هیئت با صلاحیت قرار دارد، طی سفر فعالیت ها و کارکردهای ریاست امور شهدا و معلولین ولایت فاریاب را مورد بررسی همه جانبه قرار. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۵:۴۴
Background image

وزارت امور شهدا و معلولین به منظور نحوه چگونگی ارزیابی کارمندان به رؤسا و آمرین این وزارت ورکشاپ آموزشی را راه اندازی نمود

در مراسمی که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین تدویر یافته بود در آن مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری، مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری وزارت امور شهدا و. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۱۵:۷
Background image

هیئت با صلاحیت وزارت امور شهدا و معلولین کارکرد ها و فعالیت های ریاست مربوط این وزارت در ولایت فاریاب را مورد بررسی همه جانبه قرار دادند

شیخ صاحب عبدالحکیم حقانی معین وزارت امور شهدا و معلولین در رأس یک هیئت باصلاحیت، ریاست امور شهدا و معلولین ولایت فاریاب را مورد بررسی همه جانبه قرار دادند.

شیخ صاحب عبدالحکیم حقانی. . .

Pagination