اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۵
Background image

هیئت ریاست امور شهدا و معلولین ولایت کندز روند کاری مدیریت مربوطه این ریاست در ولسوالی امام صاحب را مورد بررسی قرار دادند

هئیتی به سرپرستی محترم مولوی نقیب الله سنان رئیس امور شهدا و معلولین ولایت کندز که محترم مولوی رحمت الله حقبین آمر امور شهدا و معلولین و محترم عبدالرحمن درویش، مدیر محاسبه شهدا، وی را. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۰
Background image

پول جمع آوری شده صندوق حمایوی وزارت امور شهدا و معلولین به هموطنان متضرر ناشی از سیلاب های اخیر در ولایت بغلان توزیع گردید

رهبری و کارمندان وزارت امور شهدا و معلولین یک صندوق حمایوی ویژه را برای کمک به ایتام، خانم های بیوه و معلولین مستحق ایجاد کرده اند  که هر ماه مقداری پول از معاشات شان را به شکل. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۰
Background image

رئیس امور شهدا و معلولین ولایت بادغیس با مسؤل ولایتی مؤسسه خیریه احساس ملاقات نمود

محترم شیخ محمد اسماعیل رحمانی رئیس امور شهدا و معلولین ولایت بادغیس با مسؤل مؤسسه خیریه احساس ملاقات نمودند، در این ملاقات مشکلات و چالش های اقتصادی فرا راه ایتام، خانم های بیوه و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۷ - ۱۰:۵
Background image

به دو صد و سی (۲۳۰) خانواده مستحق در ولایت غور مساعدت توزیع گردید

مؤسسه خیریه احساس در هماهنگی با ریاست امور شهدا و معلولین ولایت غور به (۲۳۰) خانواده های شهدا و معلولین مساعدت توزیع نمود که در آن به هر خانواده به ارزش (۵۰۰۰) افغانی مواد سوخت، چهار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۶ - ۱۵:۳۹
Background image

رئیس عمومی مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین به منظور فعال نمودن دوباره کال سنتر با نماینده شرکت مخابراتی افغان بیسیم ملاقات نمود

طی این ملاقات محترم مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط عامه، نمایندگان آمریت های تکنالوجی معلوماتی و تدارکات این وزارت و شرکت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۵ - ۱۳:۳۲
Background image

ریاست امور شهدا و معلولین ولایت کاپیسا روند تصفیۀ خانه به خانه ایتام، خانم های بیوه و معلولین در آن ولایت را آغاز نموده است

به منظور ایجاد شفافیت بیشتر در روند تثبیت و ثبت ایتام، زنان بیوه و معلولین، روند تصفیۀ خانه به خانه از سوی ریاست امور شهدا و معلولین ولایت کاپیسا آغاز شده و به خوبی به پیش میرود.

محتر. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۵ - ۹:۲۷
Background image

روند تصفیۀ خانه به خانه ایتام، خانم های بیوه و معلولین از سوی ریاست امور شهدا و معلولین ولایت پکتیکا جریان دارد

به اساس راهنمایی محترم مولوی محمد نبی وهاج رئیس امور شهدا و معلولین ولایت پکتیکا در ولسوالی های یوسف خیل، يحيٰ خیل، زرغون شهر، جانی خیل، دیله خوشامند، وازیخواه، تروی، ورممی، گومل،. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۴ - ۱۱:۲۷
Background image

امتحان آنلاین به منظور استخدام کارمندان جدید در بست های خالی ریاست مربوطه وزارت امور شهدا و معلولین در ولایت سرپل برگزار گردید

به منظور سپردن کار به اهل کار ریاست منابع بشری این وزارت برای سه بست خالی در ریاست امور شهدا و معلولین ولایت سرپل امتحان آنلاین را برگزار نمود.

این امتحان در حضور داشت محترم مولوی محمد. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۴ - ۹:۲۳
Background image

وزارت امور شهدا و معلولین به منظور حمایت و خودکفایی اقتصادی ایتام تفاهمنامۀ را با موسسۀ (HHERO) امضأ نمود

این تفاهمنامه بین محترم مولوی ثنا‌ء الله فرقانی رئیس تنظیم خدمات اجتماعی و وارسی کنندۀ ریاست ارتباط خارجه و پلان این وزارت و محترم داکتر نوید احمد بنا مسؤل مؤسسه (HHERO) به امضأ رسید که. . .

Pagination