یکهزار تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از بسته های کمکی مستفید گردیدند.

nasrat_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۸:۲۲
mmd

یکهزار تن مستحقین که شامل یتیمان، زنان بیوه و افراد دارای معلولیت می شدند، بسته های کمکی را از سوی بنیاد خیریه النصیر در هماهنگی با وزارت امور شهدا و معلولین دریافت نمودند.

در‌ برنامه که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین تدویر یافته بود، در آن محترم مولوی ثنأالله فرقانی رئیس امور خدمات اجتماعی، محترم مفتی فیصل خاموش مسؤل اطلاعات و ارتباط عامه وزارت امور شهدا و معلولین و برخی از مسؤلین بنیاد خیریه النصیر اشتراک ورزیده بودند.

 طی این برنامه بسته های کمکی که شامل( کمپل و البسه) می شد از سوی بنیاد خیریه متذکره در هماهنگی با  وزارت امور شهدا و معلولین به یتیمان، افراد دارای معلولیت و زنان بیوه نیازمند توزیع گردید.

در جریان توزیع بسته های کمکی فوق مفتی فیصل خاموش مسؤل اطلاعات و ارتباط عامه وزارت امور شهدا و معلولین ضمن قدردانی از کمک های بنیاد خیریه متذکره از مؤسسات و نهاد های کمک رسان دیگر نیز خواست تا با این قشر آسیب دیده مساعدت های لازم انجام دهند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۴۱
Background image

سه صد تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از بسته های کمکی مواد خوراکی مستفید گردیدند.

سه صد (۳۰۰) تن مستحقین که شامل یتیمان، زنان بیوه، معلولین و افراد بی بضاعت می شدند، بسته های کمکی مواد خوراکی را از سوی بنیاد قطرالخیریه در هماهنگی با وزارت امور شهدا و معلولین دریافت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۲۷
Background image

معین مسلکی و تخنیکی وزارت امور شهدا و معلولین در رأس یک هیئت با صلاحیت کارکردها و چگونگی عرضۀ خدمات ریاست مربوط به این وزارت در ولایت کندز را مورد تحقیق و بررسی قرار داد

هیئت با صلاحیت وزارت امور شهدا و معلولین به سرپرستی محترم مولوی عبدالرزاق آخند معین مسلکی و تخنیکی وزارت که در ترکیب آن محترم سید محمد عظیم آغا رئیس پلان و هماهنگی، محترم مولوی احسان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۶:۱
Background image

سرپرست وزارت امور شهدا ومعلولین با مسؤل مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال ملاقات نمود

محترم ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین، محترم اوغور رئیس مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال را در دفتر کار اش ملاقات نمود. در جریان این ملاقات مولوی کلیم الله افغان رئیس. . .

BACK TO NEWS