یکهزار تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از بسته های کمکی مستفید گردیدند.

nasrat_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۸:۲۲
mmd

یکهزار تن مستحقین که شامل یتیمان، زنان بیوه و افراد دارای معلولیت می شدند، بسته های کمکی را از سوی بنیاد خیریه النصیر در هماهنگی با وزارت امور شهدا و معلولین دریافت نمودند.

در‌ برنامه که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین تدویر یافته بود، در آن محترم مولوی ثنأالله فرقانی رئیس امور خدمات اجتماعی، محترم مفتی فیصل خاموش مسؤل اطلاعات و ارتباط عامه وزارت امور شهدا و معلولین و برخی از مسؤلین بنیاد خیریه النصیر اشتراک ورزیده بودند.

 طی این برنامه بسته های کمکی که شامل( کمپل و البسه) می شد از سوی بنیاد خیریه متذکره در هماهنگی با  وزارت امور شهدا و معلولین به یتیمان، افراد دارای معلولیت و زنان بیوه نیازمند توزیع گردید.

در جریان توزیع بسته های کمکی فوق مفتی فیصل خاموش مسؤل اطلاعات و ارتباط عامه وزارت امور شهدا و معلولین ضمن قدردانی از کمک های بنیاد خیریه متذکره از مؤسسات و نهاد های کمک رسان دیگر نیز خواست تا با این قشر آسیب دیده مساعدت های لازم انجام دهند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۵
Background image

هیئت ریاست امور شهدا و معلولین ولایت کندز روند کاری مدیریت مربوطه این ریاست در ولسوالی امام صاحب را مورد بررسی قرار دادند

هئیتی به سرپرستی محترم مولوی نقیب الله سنان رئیس امور شهدا و معلولین ولایت کندز که محترم مولوی رحمت الله حقبین آمر امور شهدا و معلولین و محترم عبدالرحمن درویش، مدیر محاسبه شهدا، وی را. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۰
Background image

پول جمع آوری شده صندوق حمایوی وزارت امور شهدا و معلولین به هموطنان متضرر ناشی از سیلاب های اخیر در ولایت بغلان توزیع گردید

رهبری و کارمندان وزارت امور شهدا و معلولین یک صندوق حمایوی ویژه را برای کمک به ایتام، خانم های بیوه و معلولین مستحق ایجاد کرده اند  که هر ماه مقداری پول از معاشات شان را به شکل. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۰
Background image

رئیس امور شهدا و معلولین ولایت بادغیس با مسؤل ولایتی مؤسسه خیریه احساس ملاقات نمود

محترم شیخ محمد اسماعیل رحمانی رئیس امور شهدا و معلولین ولایت بادغیس با مسؤل مؤسسه خیریه احساس ملاقات نمودند، در این ملاقات مشکلات و چالش های اقتصادی فرا راه ایتام، خانم های بیوه و. . .

BACK TO NEWS