اعلامیه مطبوعاتی

اعلامیه مطبوعاتی وزارت دولت در امور شهدا و معلولین به مناسبت فرا رسیدن میلاد النبی !

mmd

دوازدهم ربیع الاول مصادف است با میلاد منجی بشریت حضرت محمد (ص)، که پیام آور عدالت، توحید و رهایی برای جامعه بشری بود. حضرت محمد با تدبیر جامعه بشری را از تاریکی به سوی روشنایی، از جاهلیت به سوی دانایی و از اسارت به سوی آزادی رهنمون کرد. او توانست مکتب توحید را بر پایه عدالت، برابری و وحدت برای همیشه پایه گذاری نموده و جامعه بشری با توسل به آن رستگار و سعادتمند خواهد بود.

جامعه بشری می باید برای رستگاری شأن به مکتب توحیدی پناه ببرند و به آن متمسک شوند تا بتوانند در دنیا و آخرت ؛ رستگار و سعادتمند گردد.

mmd

گروهای افراطی که امروز تحت نام اسلام به جنایت ضد بشری متوسل می شود ، هرگز نمی توانند خود را شامل این مکتب محسوب کنند . زیرا پیام این مکتب عدالت، وحدت و همدلی است . پیام این مکتب پایه ریزی جامعه بر اساس عدالت خداوندی است . در جوهر این مکتب خونریزی و کشتن همنوع هرگز توصیه نشده است. این مکتب همواره پیام صلح و وحدت را داده است.

بنابر این، هییت رهبری وزارت دولت در امور شهدا و معلولین فرا رسیدن میلاد النبی را به تمام مسلمین جهان و به ویژه به مسلمانان افغانستان تبریک عرض نموده و یک افغانستان آباد توام با صلح، وحدت و برادری را برای کشور ما آرزو می نمایند.