مراسم نهال شانی با غرس یک اصله نهال توسط سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین آغاز گردید

nasrat_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۱
mmd

در مراسم که به پیشواز فرا رسیدن فصل بهار در صحن وزارت امور شهدا و معلولین برگزار شده بود در آن محترم ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین، محترم مولوی عبدالرزاق آخند معین مسلکی و تخنیکی، محترم شیخ صاحب عبدالحکیم حقانی معین امور شهدا و معلولین و شماری از رؤسای این وزارت اشتراک نموده و با غرس نمودن نهال مراسم نهال شانی را آغاز نمودند.

در این مراسم به تعداد 500 اصله نهال مثمر و 200 اصله نهال غیر مثمر در صحن وزارت امور شهدا و معلولین به منظور سرسبزی و زیبایی صحن وزارت غرس گردید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۵ - ۱۳:۴۸
Background image

کار بازسازی تعمیر الحاقیه وزارت امور شهدا و معلولین آغاز گردید

در برنامۀ افتتاح کار بازسازی تعمیر متذکره محترم قاری شاه محمد دوست رئیس دفتر وزارت، محترم مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط عامه، محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱ - ۹:۹
Background image

رئیس جدید ریاست امور شهدا و معلولین ولایت بامیان معرفی و به کار آغاز نمود

در این جلسه معرفی، محترم مولوی عزیزالله انس معاون والی ولایت بامیان، محترم مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری وزارت امور شهدا و معلولین، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۱۱:۴۸
Background image

محترم الحاج ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین به ولایت میدان وردک سفر نمود

محترم الحاج ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین طی سفری به ولایت میدان وردک از روند کاری ریاست مربوط به این وزارت بازدید بعمل آورده و به منظور ارائه خدمات بهتر و به موقع. . .

BACK TO NEWS