مراسم نهال شانی با غرس یک اصله نهال توسط سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین آغاز گردید

nasrat_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۱
mmd

در مراسم که به پیشواز فرا رسیدن فصل بهار در صحن وزارت امور شهدا و معلولین برگزار شده بود در آن محترم ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین، محترم مولوی عبدالرزاق آخند معین مسلکی و تخنیکی، محترم شیخ صاحب عبدالحکیم حقانی معین امور شهدا و معلولین و شماری از رؤسای این وزارت اشتراک نموده و با غرس نمودن نهال مراسم نهال شانی را آغاز نمودند.

در این مراسم به تعداد 500 اصله نهال مثمر و 200 اصله نهال غیر مثمر در صحن وزارت امور شهدا و معلولین به منظور سرسبزی و زیبایی صحن وزارت غرس گردید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۴۱
Background image

سه صد تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از بسته های کمکی مواد خوراکی مستفید گردیدند.

سه صد (۳۰۰) تن مستحقین که شامل یتیمان، زنان بیوه، معلولین و افراد بی بضاعت می شدند، بسته های کمکی مواد خوراکی را از سوی بنیاد قطرالخیریه در هماهنگی با وزارت امور شهدا و معلولین دریافت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۲۷
Background image

معین مسلکی و تخنیکی وزارت امور شهدا و معلولین در رأس یک هیئت با صلاحیت کارکردها و چگونگی عرضۀ خدمات ریاست مربوط به این وزارت در ولایت کندز را مورد تحقیق و بررسی قرار داد

هیئت با صلاحیت وزارت امور شهدا و معلولین به سرپرستی محترم مولوی عبدالرزاق آخند معین مسلکی و تخنیکی وزارت که در ترکیب آن محترم سید محمد عظیم آغا رئیس پلان و هماهنگی، محترم مولوی احسان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۶:۱
Background image

سرپرست وزارت امور شهدا ومعلولین با مسؤل مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال ملاقات نمود

محترم ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین، محترم اوغور رئیس مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال را در دفتر کار اش ملاقات نمود. در جریان این ملاقات مولوی کلیم الله افغان رئیس. . .

BACK TO NEWS