اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

nasrat_admin
mmd

Publish Date

Closing Date

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت امور شهدا و معلولین در نظــر دارد تا پروژه ساختمانی آهن پوش بام گدام مرکزی وزارت امور شهداء و معلولین دارنده نمبر تشخیصیه MMD/1401/NCB/W-01 خویش را به شرکت ساختمانی سلطان افغان دارنده جواز نمبر (D-27892) محل اصلی تجارت مقابل شاروالی هلمند، لشکرگاه-هلمند به قیمت مجموعی مبلغ (2,072,350) دو میلیون و هفتاد دو هزار و سه صد و پنجاه افغانی اعطاء نماید.

اشخاص حقیقی و حکمی که هرگونه اعتراض در زمینه داشته باشند، می توانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توأم با دلایل آن به آمریت تدارکات وزارت امور شهدا و معلولین واقع سرک میدان هوائی کابل، ایستگاه قلعه خیاط وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارائه نمایند.

این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرارداد منعقد نخواهد شد.

More tenders

پنجشنبه ۱۴۰۲/۸/۴ - ۱۰:۶
Background image

انجام امور ساختمانی تعمیر نیمه کاره

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، آمریت تدارکات وزارت امور شهداء و معلولین در نظــر دارد، قـراردا . . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۲۲ - ۱۴:۳۰
Background image

تهیه وتدارک ۲۶۱ قلم پرزه جات

 اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، آمریت تدارکات وزارت امور شهداء و معلولین در نظــر دارد، قـرا . . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۶ - ۹:۲۱
Background image

تهیه و تدارک (97) قلم مواد طبی

اعلان تدارکاتی

{آمریت تدارکات وزارت امور شهداء و معلولین} از تمام دواطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسه داوطلبی {پروژه تهیه و تدارک (97) قلم مواد طبی مورد ضرورت وزارت امور شهداء . . .

Back to tenders