نشست شورای رهبری وزارت امور شهدا و معلولین برگزار شد

nasrat_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۹:۸
mmd

نشست شورای رهبری وزارت امور شهدا و معلولین به ریاست محترم ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین با اشتراک مولوی عبدالرزاق آخند معین مسلکی و تخنیکی، مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری و رؤسای بخش های مربوطه دایر گردید.

در این نشست پیرامون موضوعاتی که از سوی قاری شاه محمد دوست رئیس دفتر وزارت امور شهدا و معلولین ارایه گردید، پیرامون چگونگی اخذ و رسیدگی به عرایض مراجعین به این وزارت بحث صورت گرفته فیصله بعمل آمد که پس از این به عرایض آنعده افراد دارای معلولیت و یتیمان رسیدگی صورت گیرند، که مورد تائید و تصدیق رؤسای ولایتی قرار گرفته باشند و بدون تائید مرجع متذکره عرایض قابل اخذ نمی باشد.

همچنان در این نشست در رابطه به آنعده یتیمان و افراد دارای معلولیت که به منظور اخذ تذکره های الکترونیکی به وزارت امور شهدا و معلولین مراجعه می نمایند نیز بحث صورت گرفته فیصله بعمل آمد که اشخاص متذکره باید درهنگام اخذ تذکره های الکترونیکی نامه رسمی ریاست های مشخص این وزارت را به همراه داشته باشند و ریاست های متذکره نامه های رسمی را باید به کسانی بدهند که تذکره های کاغذی نزد آنان موجود باشد.

در این نشست همچنان در رابطه به کمیته که قبلا از سوی وزارت امور شهدا و معلولین به منظور ترتیب پالیسی این وزارت مؤظف شده بود بحث صورت گرفت و فیصله شد که در کمیته متذکره برخی از اشخاص مسلکی این وزارت نیز گماشته شوند تا پالیسی وزارت را به گونه درست آن ترتیب نموده و با رهبری وزارت امور شهدا و معلولین شریک سازند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۴۱
Background image

سه صد تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از بسته های کمکی مواد خوراکی مستفید گردیدند.

سه صد (۳۰۰) تن مستحقین که شامل یتیمان، زنان بیوه، معلولین و افراد بی بضاعت می شدند، بسته های کمکی مواد خوراکی را از سوی بنیاد قطرالخیریه در هماهنگی با وزارت امور شهدا و معلولین دریافت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۲۷
Background image

معین مسلکی و تخنیکی وزارت امور شهدا و معلولین در رأس یک هیئت با صلاحیت کارکردها و چگونگی عرضۀ خدمات ریاست مربوط به این وزارت در ولایت کندز را مورد تحقیق و بررسی قرار داد

هیئت با صلاحیت وزارت امور شهدا و معلولین به سرپرستی محترم مولوی عبدالرزاق آخند معین مسلکی و تخنیکی وزارت که در ترکیب آن محترم سید محمد عظیم آغا رئیس پلان و هماهنگی، محترم مولوی احسان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۶:۱
Background image

سرپرست وزارت امور شهدا ومعلولین با مسؤل مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال ملاقات نمود

محترم ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین، محترم اوغور رئیس مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال را در دفتر کار اش ملاقات نمود. در جریان این ملاقات مولوی کلیم الله افغان رئیس. . .

BACK TO NEWS