اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

nasrat_admin
mmd

Publish Date

Closing Date

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت امور شهدا و معلولین در نظــر دارد، قـرارداد تهیه و تدارک (81) قلم قرطاسیه باب مورد ضرورت سیستم جدید الکترونیکی دارنده نمبر تشخیصیه MMD/1401/RB/G-06 خویش را به شرکت ساختمانی و خدمات لوژستیکی دهکده سبز اسلمی دارنده جواز نمبر (65354) محل اصلی تجارت شهر نو، ناحیه 10، مرکز  کابل به قیمت مجموعی مبلغ (701,651.25) هفتصد و یک هزار و ششصد و پنجاه و یک اعشاریه بیست و پنج افغانی اعطاء نماید.

اشخاص حقیقی و حکمی که هرگونه اعتراض در زمینه داشته باشند، می توانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توأم با دلایل آن به آمریت تدارکات وزارت امور شهدا و معلولین واقع {سرک میدان هوائی کابل، ایستگاه قلعه خیاط} وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارائه نمایند.

این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرارداد منعقد نخواهد شد.

More tenders

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۹
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت امور شهدا و معلولین در نظــر دارد، لات اول و دوم قرارداد تهیه و نصب سولر سیستم و ایجاد . . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۹:۴۹
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت امور شهدا و معلولین در نظــر دارد، لات اول و دوم قرارداد تهیه و تدارک وسایل تکنالوژی . . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۸:۵۳
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت امور شهدا و معلولین در نظــر دارد تا پروژه ساختمانی آهن پوش بام گدام مرکزی وزارت امور . . .

Back to tenders