رئیس عمومی مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین در رابطه به ایجاد سهولت در پرداخت معاشات ورثه شهدا و افراد دارای معلولیت با مسوولین عزیز بانک ملاقات نمود

nasrat_admin
شنبه ۱۴۰۱/۴/۴ - ۱۵:۵۶
mmd

محترم مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین با محترم ذکی نوری مسئول پرداخت معاشات  عزیزی بانک و هیات همراه اش پیرامون ایجاد سهولت در پرداخت حقوق ورثه شهدا و افراد دارای معلولیت، مصرف موثر و بهتر بودیجه و همچنان طی مراحل مواد توافقنامه جهت ایجاد حسابات بانکی به ورثه شهدا و افراد دارای معلولیت بحث و تبادل نظر نمودند.

محترم مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین  از مسوولان عزیزی بانک خواست تا در زمینه پرداخت حقوق ورثه شهدا و افراد دارای معلولیت سهولت های بیشتر را به این قشر آسیب دیده فراهم نمایند.

همچنان محترم ذکی نوری مسوول بخش معاشات عزیزی بانک هم ارائه خدمات بهتر و موثر تر را  به ورثه شهدا و افراد دارای معلولیت را کار انسانی و وجدانی عنوان نموده و تعهد همکاری همه جانبه را نمود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۶ - ۱۳:۴۱
Background image

هیئت بررسی کننده وزارت امور شهدا و معلولین از ریاست مربوط آن وزارت در ولایت غزنی بازدید به عمل آورد

مولوی کلیم الله افغان رییس عمومی مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین با هئیت همراه‌ اش کارکرد ها و فعالیت های ریاست امور شهدا و معلولین ولایت غزنی را مورد بررسی همه جانبه قرار دادند.. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۶ - ۹:۳
Background image

هیئت اعزامی وزارت امور شهدا و معلولین فعالیت های ریاست مربوطه این وزارت در ولایت زابل را مورد بررسی قرار داد

هیئت اعزامی وزارت امور شهدا و معلولین تحت ریاست مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین که در تشکیل آن قاری محمد امین درویش رئیس مالی و حسابی، نماینده. . .

شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۵ - ۸:۴۳
Background image

رئیس عمومی مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین ضمن بازدید از ریاست امور شهدا و معلولین ولایت پکتیکا با مولوی عبدالله مختار والی آن ولایت نیز ملاقات نمود

مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین همراه با قاری محمد امین درویش رئیس مالی و حسابی، نمایندگان ریاست های منابع بشری، نظارت و ارزیابی و تفتیش پس از. . .

BACK TO NEWS