به سی و پنج تن معلول مستحق از سوی بنیاد خیریه دارالصدقه ویلچر توزیع گردید

nasrat_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۷ - ۱۵:۴۵
mmd

بنیاد خیریه دارالصدقه در هماهنگی با وزارت امور شهدا و معلولین به سی و پنج تن معلول مستحق ویلچر توزیع نمود.

در برنامۀ که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین تدویر یافته بود در آن محترم مولوی ثناء الله فرقانی رئیس امور خدمات اجتماعی وزارت امور شهدا ومعلولین و برخی از مسؤلین بنیاد خیریه دارالصدقه حضور داشتند.

این درحالی است که بنیاد خیریه متذکره چند روز قبل نیز به یکصدو شصت و پنج تن از افراد دارای معلولیت ویلچر توزیع نموده بود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۵
Background image

هیئت ریاست امور شهدا و معلولین ولایت کندز روند کاری مدیریت مربوطه این ریاست در ولسوالی امام صاحب را مورد بررسی قرار دادند

هئیتی به سرپرستی محترم مولوی نقیب الله سنان رئیس امور شهدا و معلولین ولایت کندز که محترم مولوی رحمت الله حقبین آمر امور شهدا و معلولین و محترم عبدالرحمن درویش، مدیر محاسبه شهدا، وی را. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۰
Background image

پول جمع آوری شده صندوق حمایوی وزارت امور شهدا و معلولین به هموطنان متضرر ناشی از سیلاب های اخیر در ولایت بغلان توزیع گردید

رهبری و کارمندان وزارت امور شهدا و معلولین یک صندوق حمایوی ویژه را برای کمک به ایتام، خانم های بیوه و معلولین مستحق ایجاد کرده اند  که هر ماه مقداری پول از معاشات شان را به شکل. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۰
Background image

رئیس امور شهدا و معلولین ولایت بادغیس با مسؤل ولایتی مؤسسه خیریه احساس ملاقات نمود

محترم شیخ محمد اسماعیل رحمانی رئیس امور شهدا و معلولین ولایت بادغیس با مسؤل مؤسسه خیریه احساس ملاقات نمودند، در این ملاقات مشکلات و چالش های اقتصادی فرا راه ایتام، خانم های بیوه و. . .

BACK TO NEWS