به سی و پنج تن معلول مستحق از سوی بنیاد خیریه دارالصدقه ویلچر توزیع گردید

nasrat_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۷ - ۱۵:۴۵
mmd

بنیاد خیریه دارالصدقه در هماهنگی با وزارت امور شهدا و معلولین به سی و پنج تن معلول مستحق ویلچر توزیع نمود.

در برنامۀ که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین تدویر یافته بود در آن محترم مولوی ثناء الله فرقانی رئیس امور خدمات اجتماعی وزارت امور شهدا ومعلولین و برخی از مسؤلین بنیاد خیریه دارالصدقه حضور داشتند.

این درحالی است که بنیاد خیریه متذکره چند روز قبل نیز به یکصدو شصت و پنج تن از افراد دارای معلولیت ویلچر توزیع نموده بود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۴۱
Background image

سه صد تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از بسته های کمکی مواد خوراکی مستفید گردیدند.

سه صد (۳۰۰) تن مستحقین که شامل یتیمان، زنان بیوه، معلولین و افراد بی بضاعت می شدند، بسته های کمکی مواد خوراکی را از سوی بنیاد قطرالخیریه در هماهنگی با وزارت امور شهدا و معلولین دریافت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۲۷
Background image

معین مسلکی و تخنیکی وزارت امور شهدا و معلولین در رأس یک هیئت با صلاحیت کارکردها و چگونگی عرضۀ خدمات ریاست مربوط به این وزارت در ولایت کندز را مورد تحقیق و بررسی قرار داد

هیئت با صلاحیت وزارت امور شهدا و معلولین به سرپرستی محترم مولوی عبدالرزاق آخند معین مسلکی و تخنیکی وزارت که در ترکیب آن محترم سید محمد عظیم آغا رئیس پلان و هماهنگی، محترم مولوی احسان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۶:۱
Background image

سرپرست وزارت امور شهدا ومعلولین با مسؤل مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال ملاقات نمود

محترم ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین، محترم اوغور رئیس مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال را در دفتر کار اش ملاقات نمود. در جریان این ملاقات مولوی کلیم الله افغان رئیس. . .

BACK TO NEWS