وزارت دولت در امور شهدا و معلولین به وزارت امور شهدا و معلولین ارتقاء نمود

sadiq_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۹:۲۴
ss

وزارت دولت در امور شهدا و معلولین به وزارت امور شهدا و معلولین ارتقاء نمود

موضوع مستقل شدن وزارت دولت در امور شهدا و معلولین پس از بحث در کابینه جمهوری اسلامی افغانستان جهت تائیدی به مجالس شورای ملی راجع گردید، که خوشبختانه بعد از تاییدی هردو مجلس رئیس جمهور نیز آن را تایید نموده و به وزارت شهدا و معلولین ارتقا یافت.

از محترم رییس جمهور محمد اشرف غنی ابراز امتنان می‌نمائیم که با مهربانی همیشگی شان و توجه خاص به این قشر مستحق، یک وزارت جوابگو و مستقل را ایجاد نمودند. همچنان از زحمات و حس نیک دفتر معاونیت دوم ریاست جمهوری، اداره امور ریاست جمهوری، رهبری وزارت دولت در امور پارلمانی و مجلسین شورای ملی قدردانی می‌نماییم که با درک مشکلات ورثه شهدا و اشخاص دارای معلولیت این گام بزرگ و مثمر را برداشتند.

با ایجاد این تحول بی مثال و مثمر، اداره مذکور بیشتر قوی و نیرومندتر می‌شود. بر بنیاد صلاحیت های بیشتر ، می توانند تا خدمات معیاری تری را عرضه داشته و در کنار آن در نشست های کابینه و شوراها اشتراک داشته باشد، با ادارات ملی و بین‌المللی هماهنگی و همکاری های مشترک را ایجاد نماید، در راستای توسعه حکومت‌داری الکترونیکی، تطبیق سیستم، ساده و آسان سازی روند کاری، مبارزه با فساد، ختم بروکراسی و تامین شفافیت کامل؛ گام های ارزنده و چشم‌گیری را بردارد.

به آرزوی یک افغانستان آباد و مرفع!

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۶ - ۹:۲۳
Background image

وزارت امور شهدا و معلولین جلسۀ پیرامون برگشت پول های معلق مربوط این وزارت در برخی از بانک های خصوصی را برگزار نمود

در جلسۀ که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین دایر گردیده بود در آن محترم مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری، محترم قاری محمد امین درویش رئیس امور مالی و حسابی و. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۵ - ۱۳:۴۸
Background image

کار بازسازی تعمیر الحاقیه وزارت امور شهدا و معلولین آغاز گردید

در برنامۀ افتتاح کار بازسازی تعمیر متذکره محترم قاری شاه محمد دوست رئیس دفتر وزارت، محترم مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط عامه، محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱ - ۹:۹
Background image

رئیس جدید ریاست امور شهدا و معلولین ولایت بامیان معرفی و به کار آغاز نمود

در این جلسه معرفی، محترم مولوی عزیزالله انس معاون والی ولایت بامیان، محترم مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری وزارت امور شهدا و معلولین، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط. . .

BACK TO NEWS