وزارت دولت در امور شهدا و معلولین به وزارت امور شهدا و معلولین ارتقاء نمود

sadiq_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۹:۲۴
ss

وزارت دولت در امور شهدا و معلولین به وزارت امور شهدا و معلولین ارتقاء نمود

موضوع مستقل شدن وزارت دولت در امور شهدا و معلولین پس از بحث در کابینه جمهوری اسلامی افغانستان جهت تائیدی به مجالس شورای ملی راجع گردید، که خوشبختانه بعد از تاییدی هردو مجلس رئیس جمهور نیز آن را تایید نموده و به وزارت شهدا و معلولین ارتقا یافت.

از محترم رییس جمهور محمد اشرف غنی ابراز امتنان می‌نمائیم که با مهربانی همیشگی شان و توجه خاص به این قشر مستحق، یک وزارت جوابگو و مستقل را ایجاد نمودند. همچنان از زحمات و حس نیک دفتر معاونیت دوم ریاست جمهوری، اداره امور ریاست جمهوری، رهبری وزارت دولت در امور پارلمانی و مجلسین شورای ملی قدردانی می‌نماییم که با درک مشکلات ورثه شهدا و اشخاص دارای معلولیت این گام بزرگ و مثمر را برداشتند.

با ایجاد این تحول بی مثال و مثمر، اداره مذکور بیشتر قوی و نیرومندتر می‌شود. بر بنیاد صلاحیت های بیشتر ، می توانند تا خدمات معیاری تری را عرضه داشته و در کنار آن در نشست های کابینه و شوراها اشتراک داشته باشد، با ادارات ملی و بین‌المللی هماهنگی و همکاری های مشترک را ایجاد نماید، در راستای توسعه حکومت‌داری الکترونیکی، تطبیق سیستم، ساده و آسان سازی روند کاری، مبارزه با فساد، ختم بروکراسی و تامین شفافیت کامل؛ گام های ارزنده و چشم‌گیری را بردارد.

به آرزوی یک افغانستان آباد و مرفع!

 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۷ - ۸:۵۴
Background image

جلسه هییت رهبری تدویر گردید

جلسه هییت رهبری وزارت تحت ریاست پوهنمل حمیدالله فاروقی سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین روز دوشنبه، مورخ ۱۶ حمل تدویر یافت.

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۶ - ۱۵:۳۶
Background image

مبارزه با مرض همه گیر کرونا مسوولیت همه ما می‌باشد

کارمندان وزارت امور شهدا و معلولین به خاطر امن بودن صحت شان از مرض کرونا (COVID 19) امروز دوشنبه ۱۶ حمل در مقر این وزارت واکسین شدند.

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۶ - ۸:۲۳
Background image

مسوده رهنمود فعالیت های تفتیش داخلی بازنگری شد

وزارت امور شهدا و معلولین با همکاری موسسه پروژه امانت ( AMANAT) جلسه هماهنگی را با اشتراک نمایندگان وزارت تحصیلات عالی، امور مهاجرین و عودت کنندگان و شاروالی کابل تدویر نموده و برای غنی. . .

BACK TO NEWS