وزارت دولت در امور شهدا و معلولین به وزارت امور شهدا و معلولین ارتقاء نمود

sadiq_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۹:۲۴
ss

وزارت دولت در امور شهدا و معلولین به وزارت امور شهدا و معلولین ارتقاء نمود

موضوع مستقل شدن وزارت دولت در امور شهدا و معلولین پس از بحث در کابینه جمهوری اسلامی افغانستان جهت تائیدی به مجالس شورای ملی راجع گردید، که خوشبختانه بعد از تاییدی هردو مجلس رئیس جمهور نیز آن را تایید نموده و به وزارت شهدا و معلولین ارتقا یافت.

از محترم رییس جمهور محمد اشرف غنی ابراز امتنان می‌نمائیم که با مهربانی همیشگی شان و توجه خاص به این قشر مستحق، یک وزارت جوابگو و مستقل را ایجاد نمودند. همچنان از زحمات و حس نیک دفتر معاونیت دوم ریاست جمهوری، اداره امور ریاست جمهوری، رهبری وزارت دولت در امور پارلمانی و مجلسین شورای ملی قدردانی می‌نماییم که با درک مشکلات ورثه شهدا و اشخاص دارای معلولیت این گام بزرگ و مثمر را برداشتند.

با ایجاد این تحول بی مثال و مثمر، اداره مذکور بیشتر قوی و نیرومندتر می‌شود. بر بنیاد صلاحیت های بیشتر ، می توانند تا خدمات معیاری تری را عرضه داشته و در کنار آن در نشست های کابینه و شوراها اشتراک داشته باشد، با ادارات ملی و بین‌المللی هماهنگی و همکاری های مشترک را ایجاد نماید، در راستای توسعه حکومت‌داری الکترونیکی، تطبیق سیستم، ساده و آسان سازی روند کاری، مبارزه با فساد، ختم بروکراسی و تامین شفافیت کامل؛ گام های ارزنده و چشم‌گیری را بردارد.

به آرزوی یک افغانستان آباد و مرفع!

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۱ - ۹:۶
Background image

بر تسریع امورات مالی و اداری وزارت تاکید شد

به منظور تقویت هماهنگی و تسریع امور مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین جلسه ای با حضور آقای ضیاالحق فضلی سرپرست ریاست عمومی مالی و اداری تدویر گردیده و پیرامون چگونگی تقویت همکاری. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۹:۱۶
Background image

سرپرست ریاست عمومی مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین معرفی شد

پوهنمل حمیدالله فاروقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور شهدا و معلولین با حضور نمایندگان شورای ملی، مشاوران رییس جمهور، اعضا هییت رهبری، کارمندان و سایر اشتراک کنندگان، ضیاالحق فضلی را به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۹:۷
Background image

نشست فوق العاده شورای رهبری وزارت امور شهدا و معلولین دایر گردید

جلسه فوق العاده‌ی شورای رهبری وزارت، تحت رهبری پوهنمل حمید الله فاروقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور شهدا و معلولین به منظور بحث و تبادل نظر در باره‌ی تسریع روند پرداخت حقوق باقی‌مانده. . .

BACK TO NEWS