نشست دو جانبه در رابطه به برگزاری محفل سوم دیسمبر

mmd_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۱۰:۱۲
عکس

نشست دو جانبه در رابطه به برگزاری محفل سوم دیسمبر

هیئت رهبری وزارت دولت در امور شهداء و معلولین با نماینده موسسه (COMAC) در رابطه به تجلیل از روز بین المللی افراد دارای معلولیت( سوم دسمبر) گفتگو و تبادله نظر نمودند.

این نشست که به رهبری ذبیح الله اسحاق‌زی رییس پلان و پالیسی این وزارت در تالار غازی امان‌الله خان دایر گردیده بود، روی چگونگی برگزاری و گرامی داشت صحبت نموده هردو جانب به تفاهم رسیدند تا این روز را در وقت معیین آن با حضور داشت افراد دارای معلولیت از طبقات مختلف دایر نماید تا باشد سهم و مشارکت این قشر در همه عرصه ها محسوس گردد.

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۵ - ۱۳:۴۸
Background image

کار بازسازی تعمیر الحاقیه وزارت امور شهدا و معلولین آغاز گردید

در برنامۀ افتتاح کار بازسازی تعمیر متذکره محترم قاری شاه محمد دوست رئیس دفتر وزارت، محترم مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط عامه، محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱ - ۹:۹
Background image

رئیس جدید ریاست امور شهدا و معلولین ولایت بامیان معرفی و به کار آغاز نمود

در این جلسه معرفی، محترم مولوی عزیزالله انس معاون والی ولایت بامیان، محترم مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری وزارت امور شهدا و معلولین، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۱۱:۴۸
Background image

محترم الحاج ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین به ولایت میدان وردک سفر نمود

محترم الحاج ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین طی سفری به ولایت میدان وردک از روند کاری ریاست مربوط به این وزارت بازدید بعمل آورده و به منظور ارائه خدمات بهتر و به موقع. . .

BACK TO NEWS