نشست دو جانبه در رابطه به برگزاری محفل سوم دیسمبر

mmd_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۱۰:۱۲
عکس

نشست دو جانبه در رابطه به برگزاری محفل سوم دیسمبر

هیئت رهبری وزارت دولت در امور شهداء و معلولین با نماینده موسسه (COMAC) در رابطه به تجلیل از روز بین المللی افراد دارای معلولیت( سوم دسمبر) گفتگو و تبادله نظر نمودند.

این نشست که به رهبری ذبیح الله اسحاق‌زی رییس پلان و پالیسی این وزارت در تالار غازی امان‌الله خان دایر گردیده بود، روی چگونگی برگزاری و گرامی داشت صحبت نموده هردو جانب به تفاهم رسیدند تا این روز را در وقت معیین آن با حضور داشت افراد دارای معلولیت از طبقات مختلف دایر نماید تا باشد سهم و مشارکت این قشر در همه عرصه ها محسوس گردد.

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۴۱
Background image

سه صد تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از بسته های کمکی مواد خوراکی مستفید گردیدند.

سه صد (۳۰۰) تن مستحقین که شامل یتیمان، زنان بیوه، معلولین و افراد بی بضاعت می شدند، بسته های کمکی مواد خوراکی را از سوی بنیاد قطرالخیریه در هماهنگی با وزارت امور شهدا و معلولین دریافت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۲۷
Background image

معین مسلکی و تخنیکی وزارت امور شهدا و معلولین در رأس یک هیئت با صلاحیت کارکردها و چگونگی عرضۀ خدمات ریاست مربوط به این وزارت در ولایت کندز را مورد تحقیق و بررسی قرار داد

هیئت با صلاحیت وزارت امور شهدا و معلولین به سرپرستی محترم مولوی عبدالرزاق آخند معین مسلکی و تخنیکی وزارت که در ترکیب آن محترم سید محمد عظیم آغا رئیس پلان و هماهنگی، محترم مولوی احسان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۶:۱
Background image

سرپرست وزارت امور شهدا ومعلولین با مسؤل مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال ملاقات نمود

محترم ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین، محترم اوغور رئیس مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال را در دفتر کار اش ملاقات نمود. در جریان این ملاقات مولوی کلیم الله افغان رئیس. . .

BACK TO NEWS