محترم الحاج ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین به ولایت میدان وردک سفر نمود

nasrat_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۱۱:۴۸
mmd

محترم الحاج ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین طی سفری به ولایت میدان وردک از روند کاری ریاست مربوط به این وزارت بازدید بعمل آورده و به منظور ارائه خدمات بهتر و به موقع به ایتام، زنان بیوه و معلولین، هدایات و رهنمایی های لازم به مسئولین ریاست متذکره ارائه نمود.

همچنان محترم الحاج ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین طی برنامه که محترم حافظ سید الرحمن معاون ولایت میدان وردک و محترم الحاج مولوی وحید الله راشد رئيس انکشاف دهات آنولایت حضور داشتند با سه (۳) تن معلول نابینا، با هر یک از آنها مبلغ یکصدو پنجاه هزار (۱۵۰۰۰۰) افغانی پول نقد مساعدت نمود.

قابل یادآوریست که قبل از این  سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین به ولایات هلمند، ارزگان و زابل سفر نموده و در آنجا نیز مساعدت های مشابه را با برخی از معلولین انجام داده است.

 محترم الحاج ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین طی سفری به ولایات متذکره چگونگی عرضه خدمات به ورثه شهدا و معلولین را به بررسی گرفته و به منظور عرضه خدمات بهتر هدایات لازم را به مسؤلین ریاست های امور شهدا و معلولین ارائه نموده است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۶ - ۹:۲۳
Background image

وزارت امور شهدا و معلولین جلسۀ پیرامون برگشت پول های معلق مربوط این وزارت در برخی از بانک های خصوصی را برگزار نمود

در جلسۀ که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین دایر گردیده بود در آن محترم مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری، محترم قاری محمد امین درویش رئیس امور مالی و حسابی و. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۵ - ۱۳:۴۸
Background image

کار بازسازی تعمیر الحاقیه وزارت امور شهدا و معلولین آغاز گردید

در برنامۀ افتتاح کار بازسازی تعمیر متذکره محترم قاری شاه محمد دوست رئیس دفتر وزارت، محترم مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط عامه، محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱ - ۹:۹
Background image

رئیس جدید ریاست امور شهدا و معلولین ولایت بامیان معرفی و به کار آغاز نمود

در این جلسه معرفی، محترم مولوی عزیزالله انس معاون والی ولایت بامیان، محترم مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری وزارت امور شهدا و معلولین، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط. . .

BACK TO NEWS