سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین از شعبات و دفاتر کاری وزارت دیدن نمود

farahmand_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۳ - ۱۰:۱
دیدار

پوهنمل حمیدالله فاروقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور شهدا و معلولین از شعبات و دفاتر کاری وزارت، از نحوه فعالیت ها و ارایه خدمات به مراجعین دیدن نموده و همچنان مشکلات و خواسته های کارمندان و مراجعین را استماع نمودند.

اقای فاروقی در این دیدار ضمن تاکید بر تامین شفافیت و تسریع خدمات به شهروندان کشور، به مسوولین بخش‌های مربوطه هدایت سپرد باید تمام خدمات به موقع انجام شوند و مراجعین نباید برای انجام وطی مراحل کارهای شان سرگردان و زمانی زیادی را سپری کنند.

 آقای فاروقی کارمندان را خطاب قرار داده و اظهار نمود که ارایه خدمات و رسیدگی به خواسته‌ها و مشکلات شهروندان کشور در این شرایط دشوار، یک افتخار است و همه باید تلاش نمایند در این شرایط دشوار فعالیت‌های موثر را انجام دهند.

همچنان آقای فاروقی به مراجعین وعده سپرد که روند خدمات رسانی را در این وزارت، شفاف و سریع می‌سازد و سهولت‌های بیشتری را فراهم خواهد کرد. وی علاوه نمود که به مشکلات همه آنها رسیدگی خواهد شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۵
Background image

هیئت ریاست امور شهدا و معلولین ولایت کندز روند کاری مدیریت مربوطه این ریاست در ولسوالی امام صاحب را مورد بررسی قرار دادند

هئیتی به سرپرستی محترم مولوی نقیب الله سنان رئیس امور شهدا و معلولین ولایت کندز که محترم مولوی رحمت الله حقبین آمر امور شهدا و معلولین و محترم عبدالرحمن درویش، مدیر محاسبه شهدا، وی را. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۰
Background image

پول جمع آوری شده صندوق حمایوی وزارت امور شهدا و معلولین به هموطنان متضرر ناشی از سیلاب های اخیر در ولایت بغلان توزیع گردید

رهبری و کارمندان وزارت امور شهدا و معلولین یک صندوق حمایوی ویژه را برای کمک به ایتام، خانم های بیوه و معلولین مستحق ایجاد کرده اند  که هر ماه مقداری پول از معاشات شان را به شکل. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۰
Background image

رئیس امور شهدا و معلولین ولایت بادغیس با مسؤل ولایتی مؤسسه خیریه احساس ملاقات نمود

محترم شیخ محمد اسماعیل رحمانی رئیس امور شهدا و معلولین ولایت بادغیس با مسؤل مؤسسه خیریه احساس ملاقات نمودند، در این ملاقات مشکلات و چالش های اقتصادی فرا راه ایتام، خانم های بیوه و. . .

BACK TO NEWS