نشست شورای رهبری وزارت امور شهدا و معلولین برگزار شد

nasrat_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۳ - ۸:۵۹
mmd

نشست شورای رهبری وزارت امور شهدا و معلولین به ریاست ملا عبدالمجید آخوند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین با اشتراک مولوی عبدالرزاق آخوند معیین تخنیکی و مسلکی، شیخ صاحب عبدالحکیم حقانی معین امور شهدا و معلولین، مولوی کلیم الله افغان رییس عمومی مالی و اداری و روسای بخش های مربوطه دایر گردید.

در این نشست پیرامون موضوعاتی که از سوی مولوی کلیم الله افغان رییس عمومی مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین  ارایه گردید، روی موضوع چگونگی پرداخت حقوق ورثه شهدا و افراد دارای معلولیت، همچنان ترتیب کتابچه (م-۴۰) که در آن مشخصات ورثه شهدا و افراد دارای معلولیت درج می گردد، و چگونگی ترتیب و توزیع کارت های هویت ورثه شهدا و افراد دارای معلولیت بحث و تبادل نظر صورت گرفت، به همین ترتیب پیرامون مشکلات اعاشه و اباته افراد دارای معلولیت در مرکز فلجیان و یتیمان لاوارث نیز بحث شد،  و در زمینه ای حل مسايل فوق رهنمایی ها و توصیه های لازم صورت گرفت

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۶ - ۱۳:۴۱
Background image

هیئت بررسی کننده وزارت امور شهدا و معلولین از ریاست مربوط آن وزارت در ولایت غزنی بازدید به عمل آورد

مولوی کلیم الله افغان رییس عمومی مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین با هئیت همراه‌ اش کارکرد ها و فعالیت های ریاست امور شهدا و معلولین ولایت غزنی را مورد بررسی همه جانبه قرار دادند.. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۶ - ۹:۳
Background image

هیئت اعزامی وزارت امور شهدا و معلولین فعالیت های ریاست مربوطه این وزارت در ولایت زابل را مورد بررسی قرار داد

هیئت اعزامی وزارت امور شهدا و معلولین تحت ریاست مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین که در تشکیل آن قاری محمد امین درویش رئیس مالی و حسابی، نماینده. . .

شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۵ - ۸:۴۳
Background image

رئیس عمومی مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین ضمن بازدید از ریاست امور شهدا و معلولین ولایت پکتیکا با مولوی عبدالله مختار والی آن ولایت نیز ملاقات نمود

مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین همراه با قاری محمد امین درویش رئیس مالی و حسابی، نمایندگان ریاست های منابع بشری، نظارت و ارزیابی و تفتیش پس از. . .

BACK TO NEWS