قـرارداد تهیه و تدارک (82) قلم قرطاسیه باب

nasrat_admin
mmd

Publish Date

Closing Date

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، آمریت تدارکات وزارت امور شهدا و معلولین در نظــر دارد، قـرارداد تهیه و تدارک (82) قلم قرطاسیه باب  مورد ضرورت مرکز وزارت امور شهداء و معلولین برای سال مالی 1402 دارنده نمبر تشخیصیه MMD/1402/NCB/G-04 را به شرکت شرکت لوجستیکی خواجه محمد الیاس دارنده جواز نمبر (37459) محل اصلی تجارت سرای ستاره هوتل ته مخامخ شهر جلال اباد مرگز ننگرهار، جلال اباد به قیمت مجموعی مبلغ (2,616,687) دو میلیون و ششصد و شانزده هزار و ششصد و هشتاد و هفت افغانی اعطاء نماید.

اشخاص حقیقی و حکمی که هرگونه اعتراض در زمینه داشته باشند، می توانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توأم با دلایل آن به آمریت تدارکات وزارت امور شهدا و معلولین واقع {سرک میدان هوائی کابل، ایستگاه قلعه خیاط} وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارائه نمایند.

این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرارداد منعقد نخواهد شد.

More tenders

دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۰ - ۹:۵۰
Background image

انجام امور ساختمانی تعمیر نیمه کاره مرکز وزارت امور شهداء و معلولین

اعلان تدارکاتی

{آمریت تدارکات وزارت امور شهداء و معلولین} از تمام دواطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسه داوطلبی {انجام امور ساختمانی تعمیر نیمه کاره  مرکز وزارت امور شهداء و . . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۵ - ۹:۲
Background image

تهیه و تدارک (261) قلم پرزه¬جات مورد ضرورت وسایط نقلیه مرکز

اعلان تدارکاتی

{آمریت تدارکات وزارت امور شهداء و معلولین} از تمام دواطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسه داوطلبی {تهیه و تدارک (261) قلم پرزه­جات مورد ضرورت وسایط نقلیه  مرکز . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۵/۳۰ - ۸:۴۷
Background image

قـرارداد تهیه و تدارک (۱۱۷) قلم فلترباب و روغنیات

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، آمریت تدارکات وزارت امور شهداء و معلولین در نظــر دارد، قـراردا . . .

Back to tenders