سرپرست و نامزد وزیر امور شهدا و معلولین با اعضای کمیته تخنیکی که برای ایجاد فدراسیون ملی افراد دارای معلولیت کار می‌کنند دیدار نمود

farahmand_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۴ - ۱۳:۱۰
دیدار

اعضای کمیته تخنیکی  فدراسیون ملی افراد دارای معلولیت با پوهنمل حمیدالله فاروقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور شهدا و معلولین با حضور عمرا خان منیب مشاور‌ مقام عالی ریاست جمهوری در امور شهدا و معلولین  دیدار نموده و پیرامون همکاری‌های مشترک و نحوه هماهنگی‌ها در زمینه صحبت نمودند.

در آغاز اعضای کمیته تخنیکی از فعالیت‌ها و پیشرفت‌ها در زمینه ایجاد فدراسیون ملی افراد دارای معلولیت صحبت نموده و چالش‌ها و مشکلات فرا روی آن را با مقام وزارت شریک نمودند.

پوهنمل حمید الله فاروقی سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین  از تلاش ها و کارکرد های کمیته تخنیکی فدراسیون اظهار سپاس گذاری نموده و گفت ایجاد فدراسیون ملی یک ضرورت ملی است و برای رسیدگی بهتر و دادخواهی به موقع برای افراد دارای معلولیت، این فدراسیون می‌تواند نقش مهم و اساسی را ایفا نمایند.

سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین در این دیدار از همکاری وزارت نیز اطمینان داده و بر تسریع فعالیت‌های این کمیته تاکید نمودند.

عمرا خان منیب مشاور مقام عالی ریاست جمهوری در امور شهدا و  معلولین از چالش‌های که در برابر معلولین قرار دارد تذکر‌ داد و گفت تمام کار های تخنیکی فدراسیون در حال نهایی شدن است و تلاش داریم‌ برای بهبود فعالیت‌های فدراسیون، اجماع فدراسیون را تقویت کنیم و اکنون اجماع نسبی حاصل شده است.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۵ - ۱۳:۴۸
Background image

کار بازسازی تعمیر الحاقیه وزارت امور شهدا و معلولین آغاز گردید

در برنامۀ افتتاح کار بازسازی تعمیر متذکره محترم قاری شاه محمد دوست رئیس دفتر وزارت، محترم مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط عامه، محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱ - ۹:۹
Background image

رئیس جدید ریاست امور شهدا و معلولین ولایت بامیان معرفی و به کار آغاز نمود

در این جلسه معرفی، محترم مولوی عزیزالله انس معاون والی ولایت بامیان، محترم مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری وزارت امور شهدا و معلولین، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۱۱:۴۸
Background image

محترم الحاج ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین به ولایت میدان وردک سفر نمود

محترم الحاج ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین طی سفری به ولایت میدان وردک از روند کاری ریاست مربوط به این وزارت بازدید بعمل آورده و به منظور ارائه خدمات بهتر و به موقع. . .

BACK TO NEWS