سرپرست و نامزد وزیر امور شهدا و معلولین با اعضای کمیته تخنیکی که برای ایجاد فدراسیون ملی افراد دارای معلولیت کار می‌کنند دیدار نمود

farahmand_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۴ - ۱۳:۱۰
دیدار

اعضای کمیته تخنیکی  فدراسیون ملی افراد دارای معلولیت با پوهنمل حمیدالله فاروقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور شهدا و معلولین با حضور عمرا خان منیب مشاور‌ مقام عالی ریاست جمهوری در امور شهدا و معلولین  دیدار نموده و پیرامون همکاری‌های مشترک و نحوه هماهنگی‌ها در زمینه صحبت نمودند.

در آغاز اعضای کمیته تخنیکی از فعالیت‌ها و پیشرفت‌ها در زمینه ایجاد فدراسیون ملی افراد دارای معلولیت صحبت نموده و چالش‌ها و مشکلات فرا روی آن را با مقام وزارت شریک نمودند.

پوهنمل حمید الله فاروقی سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین  از تلاش ها و کارکرد های کمیته تخنیکی فدراسیون اظهار سپاس گذاری نموده و گفت ایجاد فدراسیون ملی یک ضرورت ملی است و برای رسیدگی بهتر و دادخواهی به موقع برای افراد دارای معلولیت، این فدراسیون می‌تواند نقش مهم و اساسی را ایفا نمایند.

سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین در این دیدار از همکاری وزارت نیز اطمینان داده و بر تسریع فعالیت‌های این کمیته تاکید نمودند.

عمرا خان منیب مشاور مقام عالی ریاست جمهوری در امور شهدا و  معلولین از چالش‌های که در برابر معلولین قرار دارد تذکر‌ داد و گفت تمام کار های تخنیکی فدراسیون در حال نهایی شدن است و تلاش داریم‌ برای بهبود فعالیت‌های فدراسیون، اجماع فدراسیون را تقویت کنیم و اکنون اجماع نسبی حاصل شده است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۴۱
Background image

سه صد تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از بسته های کمکی مواد خوراکی مستفید گردیدند.

سه صد (۳۰۰) تن مستحقین که شامل یتیمان، زنان بیوه، معلولین و افراد بی بضاعت می شدند، بسته های کمکی مواد خوراکی را از سوی بنیاد قطرالخیریه در هماهنگی با وزارت امور شهدا و معلولین دریافت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۲۷
Background image

معین مسلکی و تخنیکی وزارت امور شهدا و معلولین در رأس یک هیئت با صلاحیت کارکردها و چگونگی عرضۀ خدمات ریاست مربوط به این وزارت در ولایت کندز را مورد تحقیق و بررسی قرار داد

هیئت با صلاحیت وزارت امور شهدا و معلولین به سرپرستی محترم مولوی عبدالرزاق آخند معین مسلکی و تخنیکی وزارت که در ترکیب آن محترم سید محمد عظیم آغا رئیس پلان و هماهنگی، محترم مولوی احسان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۶:۱
Background image

سرپرست وزارت امور شهدا ومعلولین با مسؤل مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال ملاقات نمود

محترم ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین، محترم اوغور رئیس مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال را در دفتر کار اش ملاقات نمود. در جریان این ملاقات مولوی کلیم الله افغان رئیس. . .

BACK TO NEWS