دوصد تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از بسته های کمکی مواد خوراکی مستفید گردیدند.

nasrat_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۱:۴۷
mmd

دوصد تن مستحقین که شامل یتیمان، زنان بیوه و معلولین و افراد بی بضاعت می شدند، بسته های کمکی مواد خوراکی را از سوی بنیاد قطرالخیریه در هماهنگی با وزارت امور شهدا و معلولین دریافت نمودند.

در‌ برنامه که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین تدویر یافته بود، در آن محترم مولوی ثنأالله فرقانی رئیس امور خدمات اجتماعی، محترم مولوی مطیع الله آمر نظارت از تطبیق پروژه های ریاست نظارت و ارزیابی وزارت امور شهدا و معلولین و برخی از مسؤلین بنیاد قطرالخیریه نیز اشتراک ورزیده بودند

 طی این برنامه بسته های کمکی که شامل ( آرد، برنج، روغن، لوبیا، دال نخود، آرد سوجی، مکرونی، بوره و چای) می شد از سوی بنیاد خیریه متذکره در هماهنگی با  وزارت امور شهدا و معلولین به مستحقین توزیع گردید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۷ - ۸:۴۴
Background image

هيئت مؤظف وزارت امور شهدا و معلولین برخی از وارثین شهدا و افراد دارای معلولیت را در نواحی ولایت غور از نزدیک ملاقات نمودند

هیئت وزارت امور شهدا و معلولین به سرپرستی محترم الحاج مولوی نورالحق حقانی رئیس نظارت و ارزیابی به ولایت غور سفر نموده بودند؛ پس از بررسی از تمام بخش های اداره مربوطه، به منظور شفافیت در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۳ - ۱۲:۳
Background image

بیست و چهار (۲۴) تن از کارمندان ولایتی وزارت امور شهدا و معلولین، بعد از تکمیل نمودن دورۀ آموزشی سیستم جدید الکترونیکی، تصدیقنامه ها را دریافت نمودند

در برنامه که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین تدویر یافته بود در آن محترم شیخ صاحب عبدالحکیم حقانی معین امور شهدا و معلولین، محترم مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۱۵:۵۵
Background image

محترم الحاج ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین طی سفر به ولایت هرات، با والی آن ولایت ملاقات نمود

محترم الحاج ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین که به منظور حل مشکلات و چالش های فرا راه ورثۀ شهدا و معلولین و همچنان به منظور بررسی چگونگی عرضۀ خدمات بهتر به ولایت هرات. . .

BACK TO NEWS