اطلاعیه

sadiq_admin
se

اطلاعیه

طوری که میدانید، موج سوم ویروس کرونا در کشور به طور گسترده پخش و گسترش یافته و همه روزه تعدادی زیادی از هموطنان عزیز ما به این ویروس مصاب و جان شان را از دست می دهند.

به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس در جامعه و پیش گیری از مبتلا شدن خود و اعضای فامیل تان به این ویروس، از همه‌ی کسانی که برای دریافت آپارتمان، زمین، سهمیه حج، مساعدت‌ها، بورسیه‌های تحصیلی و موضوع غرفه به وزارت مراجعه می‌کنند، خواسته می‌شود تا اطلاع ثانوی به این وزارت مراجعه نکرده و وب‌سایت، صفحه‌ی فیسبوک و اطلاعیه‌های این وزارت را دنبال کنند.

یادداشت: ورثه شهدا و اشخاص دارای معلولیت نو تثبیت ولایات و مرکز اعم از ملکی و نظامی و همچنین کسانی که به منظور بررسی اسناد در کمیته تدقیق و ثایق مراجعه می نمایند از این اطلاعیه مستثنا بوده و می توانند کارهای شان را طی مراحل کنند.

در صورت ضرورت به شماره 717 به تماس شوید.

 

آخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۴۰۱/۸/۹ - ۱۲:۵۷
Background image

نشست شورای رهبری وزارت امور شهدا و معلولین برگزار شد

نشست شورای رهبری وزارت امور شهدا و معلولین به ریاست ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین با اشتراک مولوی عبدالرزاق آخند معین تخنیکی و مسلکی، شیخ صاحب عبدالحکیم حقانی معین . . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۱۰:۳۲
Background image

اطلاعیه

فراخوان مشارکت دولتداری باز درباره جمع آوری موضوعات پیشنهادی اقشار مختلف جامعه جهت شمولیت در بنامه عملی ملی -3

 

دوشنبه ۱۴۰۰/۴/۷ - ۱۵:۳۰
Background image

اطلاعیه

به اطلاع عموم ورثه‌ی محترم شهدا رسانیده می‌شود، کسانی‌که (فورم تایید وجود ورثه) خویش را دریافت نکرده است، لطف نموده هرچه زود تر به وزارت مراجعه نموده و فورم تایید وجود ورثه را اخذ و . . .

بازگشت به اطلاعیه ها