از کارمندان وزارت امور شهدا و معلولین امتحان عقیدتی و دینی اخذ گردید

nasrat_admin
شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۶ - ۸:۳۹
mmd

در برنامه که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین تدویر یافته بود در آن رئیس دعوت و ارشاد محترم مفتی عبدالاحد مسعود و برخی از مسؤلین آن ریاست اشتراک ورزید بودند.

امتحان متذکره موضوعات و مسایلی را شامل می شد که از چند ماه بدینسو از سوی ریاست دعوت و ارشاد وزارت امور شهدا و معلولین  به کارمندان این وزارت تدریس می گردید مسایلی چون عقیده اسلامی، نماز و همچنان قرآن عظیم الشان پرسش های این امتحان را تشکیل می داد.

هدف اساسی از اخذ امتحان کارمندان وزارت امور شهدا و معلولین معلوم نمودن سطح معلومات دینی و اسلامی آنان عنوان شده تا این ریاست در آینده بتواند موضوعات را با در نظر گرفتن توانایی و ظرفیت آنان تدریس نمایند.

قابل ذکر است که اشخاص که نمرات عالی را در امتحان کسب نمایند مورد تقدیر قرار گرفته و آنانیکه نمرات پایین تری را اخذ نمایند در تدریس معلومات دینی واسلامی همکاری لازم و همه جانبه با آنها صورت خواهند گرفت.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۵
Background image

هیئت ریاست امور شهدا و معلولین ولایت کندز روند کاری مدیریت مربوطه این ریاست در ولسوالی امام صاحب را مورد بررسی قرار دادند

هئیتی به سرپرستی محترم مولوی نقیب الله سنان رئیس امور شهدا و معلولین ولایت کندز که محترم مولوی رحمت الله حقبین آمر امور شهدا و معلولین و محترم عبدالرحمن درویش، مدیر محاسبه شهدا، وی را. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۰
Background image

پول جمع آوری شده صندوق حمایوی وزارت امور شهدا و معلولین به هموطنان متضرر ناشی از سیلاب های اخیر در ولایت بغلان توزیع گردید

رهبری و کارمندان وزارت امور شهدا و معلولین یک صندوق حمایوی ویژه را برای کمک به ایتام، خانم های بیوه و معلولین مستحق ایجاد کرده اند  که هر ماه مقداری پول از معاشات شان را به شکل. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۰
Background image

رئیس امور شهدا و معلولین ولایت بادغیس با مسؤل ولایتی مؤسسه خیریه احساس ملاقات نمود

محترم شیخ محمد اسماعیل رحمانی رئیس امور شهدا و معلولین ولایت بادغیس با مسؤل مؤسسه خیریه احساس ملاقات نمودند، در این ملاقات مشکلات و چالش های اقتصادی فرا راه ایتام، خانم های بیوه و. . .

BACK TO NEWS