از کارمندان وزارت امور شهدا و معلولین امتحان عقیدتی و دینی اخذ گردید

nasrat_admin
شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۶ - ۸:۳۹
mmd

در برنامه که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین تدویر یافته بود در آن رئیس دعوت و ارشاد محترم مفتی عبدالاحد مسعود و برخی از مسؤلین آن ریاست اشتراک ورزید بودند.

امتحان متذکره موضوعات و مسایلی را شامل می شد که از چند ماه بدینسو از سوی ریاست دعوت و ارشاد وزارت امور شهدا و معلولین  به کارمندان این وزارت تدریس می گردید مسایلی چون عقیده اسلامی، نماز و همچنان قرآن عظیم الشان پرسش های این امتحان را تشکیل می داد.

هدف اساسی از اخذ امتحان کارمندان وزارت امور شهدا و معلولین معلوم نمودن سطح معلومات دینی و اسلامی آنان عنوان شده تا این ریاست در آینده بتواند موضوعات را با در نظر گرفتن توانایی و ظرفیت آنان تدریس نمایند.

قابل ذکر است که اشخاص که نمرات عالی را در امتحان کسب نمایند مورد تقدیر قرار گرفته و آنانیکه نمرات پایین تری را اخذ نمایند در تدریس معلومات دینی واسلامی همکاری لازم و همه جانبه با آنها صورت خواهند گرفت.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۴۱
Background image

سه صد تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از بسته های کمکی مواد خوراکی مستفید گردیدند.

سه صد (۳۰۰) تن مستحقین که شامل یتیمان، زنان بیوه، معلولین و افراد بی بضاعت می شدند، بسته های کمکی مواد خوراکی را از سوی بنیاد قطرالخیریه در هماهنگی با وزارت امور شهدا و معلولین دریافت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۲۷
Background image

معین مسلکی و تخنیکی وزارت امور شهدا و معلولین در رأس یک هیئت با صلاحیت کارکردها و چگونگی عرضۀ خدمات ریاست مربوط به این وزارت در ولایت کندز را مورد تحقیق و بررسی قرار داد

هیئت با صلاحیت وزارت امور شهدا و معلولین به سرپرستی محترم مولوی عبدالرزاق آخند معین مسلکی و تخنیکی وزارت که در ترکیب آن محترم سید محمد عظیم آغا رئیس پلان و هماهنگی، محترم مولوی احسان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۶:۱
Background image

سرپرست وزارت امور شهدا ومعلولین با مسؤل مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال ملاقات نمود

محترم ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین، محترم اوغور رئیس مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال را در دفتر کار اش ملاقات نمود. در جریان این ملاقات مولوی کلیم الله افغان رئیس. . .

BACK TO NEWS