یکهزار تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از مساعدت های زمستانی مستفید گردیدند.

nasrat_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۶ - ۱۵:۴۴
mmd

یکهزارتن مستحق که شامل یتیمان، زنان بیوه و افراد دارای معلولیت و شماری از خانواده های بی بضاعت می باشند، از سوی یک موسسه خیریه در وزارت امور شهدا و معلولین مساعدت های زمستانی را دریافت کردند.

در‌ برنامه که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین تدویر یافته بود، مساعدت های متذکره که شامل( کمپل و البسه) می شد از سوی موسسه خیریه متذکره در هماهنگی با وزارت امور شهدا و معلولین به مستحقین آن توزیع گردید.

در جریان توزیع بسته های کمکی فوق مفتی فیصل خاموش مسؤل اطلاعات و ارتباط عامه وزارت امور شهدا و معلولین ضمن قدردانی از  کمک های موسسه متذکره از موسسات داخلی و خارجی دیگر نیز خواست تا با قشر آسیب دیده معلولین، بیوه ها و یتیمان مساعدت های لازم انجام دهند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۴
Background image

چهل تن معلول و یتیم از یک دوره آموزشی حرفوی چهارماهه از مرکز حمایوی یتیمان و معلولین وزارت امور شهدا و معلولین فارغ گردیدند

پروگرام آموزشی متذکره چهار ماه قبل از سوی وزارت امور شهدا و معلولین راه اندازی گردیده بود که درآن چهل تن از افراد معلول و یتیم آموزش های حرفوی خیاطی و ترمیم مبایل را به شکل مسلکی آن فرا. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۱:۱۵
Background image

کمیته باصلاحیت به منظور ترتیب طرح تشکیلاتی وزارت امور شهدا ومعلولین ایجاد گردید

کمیته مذکور که سرپرستی آن را شیخ صاحب عبدالحکیم حقانی معین امور شهدا و معلولین به عهده دارد، در ترکیب آن مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری، مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۴ - ۹:۱۲
Background image

دوصد تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از مساعدت های زمستانی مستفید گردیدند.

دوصد تن مستحق که شامل یتیمان، زنان بیوه و افراد دارای معلولیت و شماری از خانواده های بی بضاعت میشد، از سوی موسسه خیریه جمعیت کمک های انسانی (HAS) در وزارت امور شهدا و معلولین مساعدت های. . .

BACK TO NEWS