وزارت امور شهدا و معلولین تفاهمنامۀ را به منظور تهیه آب آشامیدنی صحی برای شهرک معلولین در ولایت کندهار، با مؤسسه شیخ محمد بن راشد آل مکتوم برای امور خیریه و بشری، امضأ نمود

nasrat_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۹ - ۱۲:۲۲
mmd

براساس این تفاهمنامه به طور مجموعی دو صد (۲۰۰) خانواده معلولین در شهرک معلولین شیخ محمد بن راشد آل مکتوم واقع ولسوالی پنجوایی ولایت کندهارتحت پوشش این پروژه قرار می گیرد که بر بنیاد آن برای خانواده های متذکره آب آشامیدنی صحی تهیه میگردد.

تفاهمنامۀ مذکور فی مابین محترم ملا صدو خان حق پرست رئیس ارتباط خارجه و پلان وزارت امور شهدا و معلولین و محمد برات حسین خیل مسؤل اجرایوی مؤسسه شیخ محمد بن راشد آل مکتوم برای امور خیریه و بشری، به امضاء رسید.

حین امضای این تفاهمنامه محترم ملا صدو خان حق پرست رئیس ارتباط خارجه و پلان وزارت امور شهدا و معلولین از مسؤل اجرایوی مؤسسه متذکره اظهار قدردانی نموده و در راستای تطبیق این تفاهمنامه وعده همکاری همه جانبه نمود.

قابل ذکر است که ارزش مجموعی پروژه متذکره سی و هفت هزار و چهار صدو هشتادو وهشت (۳۷۴۸۸) دالر آمریکایی می باشد که در مدت یکسال تکمیل می گردد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۵
Background image

هیئت ریاست امور شهدا و معلولین ولایت کندز روند کاری مدیریت مربوطه این ریاست در ولسوالی امام صاحب را مورد بررسی قرار دادند

هئیتی به سرپرستی محترم مولوی نقیب الله سنان رئیس امور شهدا و معلولین ولایت کندز که محترم مولوی رحمت الله حقبین آمر امور شهدا و معلولین و محترم عبدالرحمن درویش، مدیر محاسبه شهدا، وی را. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۰
Background image

پول جمع آوری شده صندوق حمایوی وزارت امور شهدا و معلولین به هموطنان متضرر ناشی از سیلاب های اخیر در ولایت بغلان توزیع گردید

رهبری و کارمندان وزارت امور شهدا و معلولین یک صندوق حمایوی ویژه را برای کمک به ایتام، خانم های بیوه و معلولین مستحق ایجاد کرده اند  که هر ماه مقداری پول از معاشات شان را به شکل. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۰
Background image

رئیس امور شهدا و معلولین ولایت بادغیس با مسؤل ولایتی مؤسسه خیریه احساس ملاقات نمود

محترم شیخ محمد اسماعیل رحمانی رئیس امور شهدا و معلولین ولایت بادغیس با مسؤل مؤسسه خیریه احساس ملاقات نمودند، در این ملاقات مشکلات و چالش های اقتصادی فرا راه ایتام، خانم های بیوه و. . .

BACK TO NEWS