محترم الحاج ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین به ولایت زابل سفر نمود

nasrat_admin
شنبه ۱۴۰۲/۸/۲۷ - ۱۵:۴۲
mmd

محترم الحاج ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین طی سفر به ولایت زابل از فعالیت ها و کارکردهای ریاست مربوط این وزارت بازید بعمل آورده و به منظور چگونگی عرضۀ خدمات بهتر و به موقع به مسؤلین آن ریاست هدایات و رهنمایی های لازم ارائه نمودند.

محترم وزیر صاحب طی این سفر با هشت (8) تن از معلولین که در جریان جهاد نابینا شده بودند، با هریک از آنها مبلغ یکصدو پنجاه هزار (۱۵۰۰۰۰) افغانی پول نقد مساعدت نمودند.

قرار است سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین به منظور چگونگی ارائه خدمات بهتر به ورثۀ شهدا و افراد دارای معلولیت به برخی ولایات دیگر نیز سفر نمایند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۶ - ۹:۲۳
Background image

وزارت امور شهدا و معلولین جلسۀ پیرامون برگشت پول های معلق مربوط این وزارت در برخی از بانک های خصوصی را برگزار نمود

در جلسۀ که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین دایر گردیده بود در آن محترم مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری، محترم قاری محمد امین درویش رئیس امور مالی و حسابی و. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۵ - ۱۳:۴۸
Background image

کار بازسازی تعمیر الحاقیه وزارت امور شهدا و معلولین آغاز گردید

در برنامۀ افتتاح کار بازسازی تعمیر متذکره محترم قاری شاه محمد دوست رئیس دفتر وزارت، محترم مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط عامه، محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱ - ۹:۹
Background image

رئیس جدید ریاست امور شهدا و معلولین ولایت بامیان معرفی و به کار آغاز نمود

در این جلسه معرفی، محترم مولوی عزیزالله انس معاون والی ولایت بامیان، محترم مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری وزارت امور شهدا و معلولین، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط. . .

BACK TO NEWS