ورکشاپ یک روزه رهنمودی راه یافتگان بورسیه تحصیلی هندوستان دایر گردید

mmd_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۰:۱۹
عکس

ورکشاپ یک روزه رهنمودی راه یافتگان بورسیه تحصیلی هندوستان دایر گردید

وزارت دولت در امور شهدا و معلولین برای ۸۳ تن از کسانی که در مرحله نهایی بورسیه های کشور هندوستان راه یافته اند، ورکشاپی رهنمودهای لازم را ارایه نمود.

محمد اکبر زیرک از مسوولان و برگزار کننده این ورکشاپ افزود: در این بخش برای آنعده از محصلان که برای این بورسیه ها راه یافته اند با همکاری سفارت هندوستان، رهنمود های همچون، طرز تهیه مواد و اسناد لازمه، پرنمودن فورمه ها جهت آغاز نمودن دروس در پوهنتون های هندوستان و موارد مهم و لازمه دیگر ارایه میگردد.

کشور هندوستان چندی پیش با همکاری وزارت تحصیلات عالی برای ۵۳۳ تن از ورثه شهدا و افراد داری معلولیت بورسیه تحصیلی در مقطع لیسان کشور هندوستان را اعلان نمود که در وزارت دولت در امور شهدا و معلولین مطابق طرزالعمل جانبه شان بعد از برسی اسناد لازمه در این بخش و سپری نمودن مراحل امتحان ۸۳ تن از افراد موفق ورثه شهدا و معلولین را تائید به پوهنتون های کشور هندوستان نمود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۴۱
Background image

سه صد تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از بسته های کمکی مواد خوراکی مستفید گردیدند.

سه صد (۳۰۰) تن مستحقین که شامل یتیمان، زنان بیوه، معلولین و افراد بی بضاعت می شدند، بسته های کمکی مواد خوراکی را از سوی بنیاد قطرالخیریه در هماهنگی با وزارت امور شهدا و معلولین دریافت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۲۷
Background image

معین مسلکی و تخنیکی وزارت امور شهدا و معلولین در رأس یک هیئت با صلاحیت کارکردها و چگونگی عرضۀ خدمات ریاست مربوط به این وزارت در ولایت کندز را مورد تحقیق و بررسی قرار داد

هیئت با صلاحیت وزارت امور شهدا و معلولین به سرپرستی محترم مولوی عبدالرزاق آخند معین مسلکی و تخنیکی وزارت که در ترکیب آن محترم سید محمد عظیم آغا رئیس پلان و هماهنگی، محترم مولوی احسان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۶:۱
Background image

سرپرست وزارت امور شهدا ومعلولین با مسؤل مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال ملاقات نمود

محترم ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین، محترم اوغور رئیس مؤسسه خیریه افغان آسیا هلال را در دفتر کار اش ملاقات نمود. در جریان این ملاقات مولوی کلیم الله افغان رئیس. . .

BACK TO NEWS