هيئت مؤظف وزارت امور شهدا و معلولین برخی از وارثین شهدا و افراد دارای معلولیت را در نواحی ولایت غور از نزدیک ملاقات نمودند

nasrat_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۷ - ۸:۴۴
MMD

هیئت وزارت امور شهدا و معلولین به سرپرستی محترم الحاج مولوی نورالحق حقانی رئیس نظارت و ارزیابی به ولایت غور سفر نموده بودند؛ پس از بررسی از تمام بخش های اداره مربوطه، به منظور شفافیت در تشخیص یتیمان و اشخاص دارای معلولیت و هم‌چنان آگاهی از وضعیت فعلی آنان به بعضی از قسمت های نواحی شهر فیروز کوه مرکز ولایت غور رفته و با آن ها از نزدیک ملاقات نمود.

هیئت اعزامی وزارت امور شهدا و معلولین در جریان بررسی از اسناد موجود در این ریاست، پس از شناسای بعضی نواقص در امور کاری رهنمود های لازم را ارایه نمودند.

الحاج مولوی نورالحق حقانی رئیس نظارت و ارزیابی به مسئولین و کارمندان این ریاست گفت: تیم های تصفیه و بررسی ایجاد گردد و به ولسوالی ها و روستا های ولایت غور رفته و وضعیت ورثه شهدا و اشخاص دارای معلولیت را طبق طرح و لایحه از نزدیک بررسی نمایند.

در همین حال تیم های موظف ریاست نظارت و ارزیابی وزارت امور شهدا و معلولین به ولایت های پنجشیر، پروان و کاپیسا رفته و طبق هدایات سپرده شده، امور کاری ریاست های مربوط این وزارت را از نزدیک بررسی نموده و رهنمود های لازم را به خاطر شفافیت در تثبیت و عرضه خدمات بهتر و بیشتر به مراجعین ارایه نمودند. هیئت مذکور به منظور شفافیت در تشخیص یتیمان و معلولین به درب خانه های شان در نواحی شهر رفته و با آن ها ملاقات نمودند.

همچنان تیم موظف دیگری این ریاست، فعالیت ها و کارکرد های ریاست توان‌بخشی و ریاست شهدا و معلولین ولایت کابل را نیز به بررسی گرفته اند تا به کمی و کاستی های موجود رسیدگی لازم صورت گیرد.

شایان ذکر است که هیئت اعزامی ریاست های مربوطه وزارت شهدا و معلولین را در ولایت های بامیان و دایکندی نیز بررسی نمود اند

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۶ - ۹:۲۳
Background image

وزارت امور شهدا و معلولین جلسۀ پیرامون برگشت پول های معلق مربوط این وزارت در برخی از بانک های خصوصی را برگزار نمود

در جلسۀ که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین دایر گردیده بود در آن محترم مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری، محترم قاری محمد امین درویش رئیس امور مالی و حسابی و. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۵ - ۱۳:۴۸
Background image

کار بازسازی تعمیر الحاقیه وزارت امور شهدا و معلولین آغاز گردید

در برنامۀ افتتاح کار بازسازی تعمیر متذکره محترم قاری شاه محمد دوست رئیس دفتر وزارت، محترم مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط عامه، محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱ - ۹:۹
Background image

رئیس جدید ریاست امور شهدا و معلولین ولایت بامیان معرفی و به کار آغاز نمود

در این جلسه معرفی، محترم مولوی عزیزالله انس معاون والی ولایت بامیان، محترم مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری وزارت امور شهدا و معلولین، محترم مفتی فیصل خاموش رئیس اطلاعات و ارتباط. . .

BACK TO NEWS