کمیته باصلاحیت به منظور ترتیب طرح تشکیلاتی وزارت امور شهدا ومعلولین ایجاد گردید

nasrat_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۱:۱۵

کمیته مذکور که سرپرستی آن را شیخ صاحب عبدالحکیم حقانی معین امور شهدا و معلولین به عهده دارد، در ترکیب آن مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی و اداری، مولوی محمد موسی صدیقی رئیس منابع بشری و هفت تن از کارشناسان بخش تشکیلاتی شامل اند عملاً به کار آغاز نمود.

قرار است کمیته مذکور طرح جامع و همه جانبه تشکیلات وزارت امور شهدا و معلولین در مرکز و ولایات را ترتیب نموده و به ریاست امور کادری، اصلاحات و بازنگری تشکیلات امارت اسلامی بسپارند.

همچنان وزارت امور شهدا و معلولین در نظر دارد کمیتۀ جداگانه دیگر را نیز جهت ترتیب طرح مسائل مالی و بودجوی برای سال مالی ۱۴۰۲ را به سرپرستی مولوی عبدالرزاق آخند معین مسلکی و تخنیکی این وزارت ایجاد نماید که در ترکیب کمیته متذکره مولوی کلیم الله افغان رئیس عمومی مالی واداری، قاری محمد امین درویش رئیس مالی و حسالی، ملا رحمت الله خالد رئیس دیتابیس، مولوی صدوخان رئیس مرکز حمایوی یتیمان و معلولین و همچنان قاری عبدالکریم رئیس توانبخشی وزارت امور شهدا و معلولین شامل باشند.

قابل یادآوریست که کمیته های مذکور به اساس مکتوب ریاست عمومی اداره محترم امور به منظور ترتیب طرح های تشکیلاتی و مسائل مالی و بودجوی ایجاد گردیده است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱/۲ - ۸:۶
Background image

ریاست دعوت و ارشاد وزارت امورشهدا و معلولین طی محفل نتایج امتحان عقیدتی و دینی کارمندان را اعلان نمود

در محفل که به همین منظور در وزارت امور شهدا و معلولین تدویر یافته بود در آن الحاج ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین، مولوی عبدالرزاق آخند معین مسلکی و تخنیکی، شیخ صاحب. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۸:۲۲
Background image

یکهزار تن از مستحقین در وزارت امور شهدا و معلولین از بسته های کمکی مستفید گردیدند.

یکهزار تن مستحقین که شامل یتیمان، زنان بیوه و افراد دارای معلولیت می شدند، بسته های کمکی را از سوی بنیاد خیریه النصیر در هماهنگی با وزارت امور شهدا و معلولین دریافت نمودند.

در‌ برنامه. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۱
Background image

مراسم نهال شانی با غرس یک اصله نهال توسط سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین آغاز گردید

در مراسم که به پیشواز فرا رسیدن فصل بهار در صحن وزارت امور شهدا و معلولین برگزار شده بود در آن محترم ملا عبدالمجید آخند سرپرست وزارت امور شهدا و معلولین، محترم مولوی عبدالرزاق آخند معین. . .

BACK TO NEWS